Підставка для ноутбука чи планшета Venshen Silver (KDLI0)
- Нет в наличии
- Код: KDLI0









+380 (67) 495-10-27
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Шість регульованих параметрів за висотою від 65 до 95 мм для зручнішої роботи.
- Структура X-подібного типу для максимальної стійкості.
- М'які протиковзні силіконові накладки на поверхні та ніжках запобігають ковзанню комп'ютера та самої підставки.
- Порожня конструкція для швидкого розсіювання тепла, забезпечення стабільності роботи комп'ютера.
- Сумісність з більшістю планшетів/ноутбуків до 17 дюймів.
- Алюмінієвий сплав забезпечує легкість та міцність виробу.
Максимальне навантаження: до 30 кг
Аксесуари: чохол з алькантари
Розмір виробу: 250(230 довжина майданчика під ноутбук) * 180 * 155 mm / 145 / 130 / 120 / 85 / 65 (Д * Ш * В)
Розмір виробу у складеному вигляді: 250 / 45 /15 mm (Д * Ш * В)
Вага виробу: 260 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Диагональ экрана ноутбука | 16" и больше |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.265 кг |
| Глубина | 230 мм |
| Длина | 245 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Підставки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 16" і більше |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Стіл |
| Особливості | Регульований кут нахилу |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантия | 12 місяців |

