Зарядное устройство Vention USB Type C + QC4.0 (18-20W) Black (FBBW0-EU)
- Нет в наличии
- Код: FBBW0-EU-1







-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
Високопродуктивна зарядка 20 Вт: використовує технологію QC 4.0, максимальна потужність заряджання становить до 20 Вт, а швидкість заряджання втричі вища, ніж у звичайної зарядного пристрою. Щоб зарядити ваш пристрій, наприклад iPhone 13, до 60% потрібно лише 30 хвилин.
Зарядка 2-в-1: може заряджати 2 пристрої одночасно, скорочуючи час заряджання пристрою. Примітка. Максимальна швидкість заряджання може бути досягнута під час зарядки окремих портів. Коли обидва порти заряджаються одночасно, підтримується лише звичайна швидкість заряджання.
Повний захист: комплексний захист від перегріву, перевантаження струму, перенапруги, короткого замикання, корпус виготовлено з вогнетривкого матеріалу для забезпечення безпеки (сумісний з напругою 100–240 В).
Сумісні моделі: сумісний з «iPhone» 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 11, XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Plus, «iPad» Pro 2020/2018, AirPods Pro; «Галактика» S20, S21, A51, A51. 50, А4. 0, S10, S9, S8, Z Flip, A80, A70, A20e, M30, M20; «Huawei» P30, P30 Pro, P40 Pro, P20; "Xiaomi" 9, 8, 6, A3, A2 та ін.
Легко носити: подорожуєте ви з друзями чи у відрядженні, цей USB-зарядний пристрій не займає багато місця. Розмір зарядного пристрою: 5,11 x 4,34 x 2,57 см. Менше половини розміру звичайного смартфона.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Мощность | 20 Вт |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Живлення | Від мережі |
| Вихідні розєми | USB <br/>USB Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Швидка зарядка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються, шт | 2 |
| Сумісність | Універсальні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип разъема | Сеть 220В |
| Длина | 0.1 м |
| Гарантия | 12 місяців |
| Количество USB портов | 2 шт |

