Автомобильное зарядное устройство Vention (Power Delivery Port + QC3.0) (24W)|Black (CC-63-H)
- Нет в наличии
- Код: CC-63-H










-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
Автомобільний зарядний пристрій Vention (Power Delivery Port + QC3.0) (24W) - це потужний адаптер, який оснащений двома незалежними портами - один з яких підтримує новітню технологію швидкого заряду Power Delivery 3.0 для зарядки 18 Вт. Ідеально підходить для заряджання iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR / iPhone X / iPhone 8 / iPhone 8 Plus на повній швидкості.
Додатковий порт підтримує технологію Quick Charge 2.0&3.0.
Два роз'єми мають автоматичне балансування навантаження між портами сумарна вихідна потужність досягає 24Вт. Зарядний пристрій має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів. Швидкий зарядний пристрій обладнаний інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруження, перегріву та перевантаження по струму. Вогнестійкий корпус ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечує відмінну продуктивність, незалежно від подряпин,ударів або падінь. Пружинні фіксатори на корпусі зарядного пристрою забезпечують надійну фіксацію всередині роз'ємів прикурювачів різних типів. Широкий діапазон вихідної напруги 12В/24В дозволяє використовувати зарядний пристрій у найрізноманітніших моделях автомобілів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В |
| Номинальная сила тока | 6 А |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний струм | 1.5 A <br/>2 A <br/>2.4 A |
| Вихідні розєми | USB <br/>USB Type-C |
| Гарантия | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 0.1 м |
| Живлення | Від прикурювача |
| Количество USB портов | 2 шт |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються, шт | 2 |
| Особливості | Smart Charge (інтелектуальне розподілення струму) <br/>Функція швидкої зарядки |
| Сумісність | Універсальні |
| Тип разъема | Прикуриватель |
| Швидка зарядка | Да |
| Выходная мощность | 20.0 |
| Функция беспроводной зарядки | True |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Сила выходного тока | 5 - 8 А |
| Быстрая зарядка | True |
| Мощность | 20 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Автомобильный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |

