Генератор бензиновий Vackson VC6800E2 3,8 кВт / 3,5 кВт
- Нет в наличии
- Код: VC6800E2

-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
Генератор струму VACKSON VC6800Е2 підходить для будинків і дач, в тих випадках коли вони залишаються без електрики як на пару годин так і на тривалий час.
Генератор VACKSON VC6800Е2 відрізняється тривалим терміном служби, надійністю завдяки якісній мідній обмотці і вкрай простим обслуговуванням. Він також підходить для використання в кемпінгах, будівельних майданчиках, магазинах, кафе та ресторанах. Силовий агрегат має однофазне живлення максимальною потужністю 3,8 кВт, присутній регулятор напруги AVR, вольтметр, дві розетки на 220V і одну на 12V, а зручні для переміщення колеса та ручки полегшать процес експлуатації.
Деякі з головних переваг моделі: датчик перевантаження з червоним світлодіодним стопом, генератор підтримує безперервну потужність 3,5-3,8 кВт, Синхронний альтернатор стабілізує коливання напруги на виході в межах /-1% незалежно від навантаження.
- За рахунок мідної обмотки агрегат отримує великий робочий ресурс, оптимальну токоотдачу, а також швидше відводить тепло завдяки ефективному повітряному охолодженню і сприяє максимальній продуктивності.
- Наявність датчика рівня мастила дозволяє контролювати його кількість, що допоможе не допустити зниження рівня масла, економічна витрата палива і паливний бак більшого розміру надають тривалий цикл роботи без дозаправки.
- Високий рівень безпеки забезпечує ізоляція кабелю і заземлення корпусу, в разі перегріву спрацьовує система аварійного відключення. З технічної точки зору чудово реалізована захист від пилу і вологи, генератор має відкрите виконання.
Відмітною відмінністю моделі VC6800E2 від моделі VC6800 є наявність в моделі VC6800E2:
- електрозапуску
- коліщаток для транспортування
- ручок для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VACKSON |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Режим работы | Аварийный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Вес | 48 кг |

