Генератор бензиновий Vackson VC17800E2 7 кВт / 7,5 кВт
- Нет в наличии
- Код: VC17800E2



-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
Отримайте 7 кВт / 7,5 кВт потужності з бензиновим генератором Vackson VC17800E2
Якщо ви шукаєте надійний та потужний бензиновий генератор, генератор Vackson VC17800E2 буде ідеальним вибором для вас. З його максимальною потужністю 7,5 кВт та номінальною потужністю 7 кВт, генератор забезпечить енергією будь-який будинок, котедж, дачу або будівлю.
Надійний та зручний генератор для довгих годин роботи
Генератор Vackson VC17800E2 оснащений 4-х тактним, 1-циліндровим двигуном з електричною системою пуску. Завдяки повітряному охолодженню двигуна, генератор може працювати протягом 11 годин без перерви. Крім того, генератор має режим резервного джерела струму, який забезпечує автоматичне виключення, якщо він працює без навантаження.
Зручний та безпечний використання з функціями AVR та захистом IP 44
Для зручного використання генератора Vackson VC17800E2 має багато корисних функцій. Функція AVR забезпечує стабільну напругу і захист від перенапруги. Захист IP 44 забезпечує захист від пилу та вологи.
Крім того, на генераторі встановлений вольтметр, вказівник рівня палива, роз'єм 12В для зарядки автомобіля та комплект ключів для зручної транспортування з місця на місце.
Компактний та пересувний генератор з гарантією 12 місяців
Генератор Vackson VC17800E2 має компактні розміри 530 мм x 610 мм x 720 мм та вагу 70 кг. Для зручності пересування, на генераторі є колеса та ручка для транспортування.
Замовляючи генератор Vackson VC17800E2, ви отримаєте гарантію на 12 місяців та можливість скористатися зеленою акцією та забрати товар одразу зі складу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VACKSON |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Степень защиты IP | 44 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 610 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Вес | 70 кг |

