Генератор дизельный Vackson KDE7000E 5,5 кВт / 5 кВт
- Нет в наличии
- Код: KDE7000E


-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
Надійність та безпека
Вас вже задовбали постійні відключення електроенергії, що заважають проведенню домашніх справ чи роботі в офісі? Ми з радістю представляємо вам генератор Vackson KDE7000E 5,5 кВт / 5 кВт! Він забезпечить оселю або комерційні приміщення стабільним електроживленням.
Клас захисту від води та пилу IP44 забезпечує високий рівень безпеки при експлуатації. Це особливо важливо в умовах сильних опадів або пилу.
Висока продуктивність
Генератор Vackson KDE7000E 5,5 кВт / 5 кВт – це найкращий вибір для підтримки основних пристроїв в домі або на фермі. Збільшена напруга до 220 В забезпечує мережі стійку і тривалу роботу.
Щодо надійності, то цю задачу легко вирішує функція AVR. Вона гарантує правильну напругу на виході, що рятують ваші пристрої від швидкого зносу.
Ергономічний і довговічний
Vackson KDE7000E 5,5 кВт / 5 кВт – це генератор вагою приблизно 100 кг з унікальними функціями, що зроблять його роботу здоровою. Ви можете легко скористатися роз'ємом 12 В для зарядки свого автомобіля за допомогою вбудованого роз'єму.
Бонусом ви отримаєте вказівник рівня палива, індікатор недостатності мастила та набір ключів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VACKSON |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Дизельное |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вес | 100 кг |

