Конвектор ЕНК(С) 1000 настінний, 10 кв.м, ЕНК(С) 1000, (96383)
- В наличии
- Код: ЕНК(С) 1000

-16%




+380 (67) 495-10-27
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конвектор ЕНК(С) 1000 настінний розрахован для опалення площи до 10 кв.м
Торгова марка TENKO пропонує якісні електричні конвектори. Ми виробляємо безпечне, економічне устаткування, яке відповідає всім сучасним вимогам.
Переваги та особливості
- Настінне кріплення на кронштейнах.
- З відкритим нагрівальним елементом.
- Білий корпус.
- Швидко нагріває приміщення.
- Безпечний у використанні.
- Надійна конструкція.
- Захист від перегріву.
- Регулювання температури.
- Два ступеня нагріву.
- Світлова індикація роботи.
- Гарантія виробника – 2 роки.
Комплектація
- Електричний конвектор.
- Кронштейни та набір для настінного кріплення.
- Євро-дрот.
- Інструкція користувача.
Електричні характеристики
Номінальна споживана потужність, кВт1,0
Номінальна напруга, В220
Регулювання потужності500 + 500 Вт
Номінальний струм, А4,4
Рекомендований запобіжник, А6
Конструктивні особливості
Колір корпусуБілий
Габаритні розміри (В × Ш × Г), мм466 × 726 × 75
Тип нагрівачаВідкритий
Вага, кг5,5
ВиробникТенко, Україна
Особливості експлуатації
Опалення площі до, кв.м10
Гарантійний термін2 роки
Характеристики продуктивності
Максимальна теплова продуктивність, кВт1,0
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Количество режимов работы | 2 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Степень защиты IP | 65 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тепловентилятор | Нет |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Нет |
| Функция памяти | Нет |
| Поддержание температуры | Нет |
| Отсрочка старта | Нет |
| Функция увлажнения | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Воздушный фильтр | Нет |
| Полотенцесушитель | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Защита от замерзания | Нет |
| Тип установки | Настенный |
| Колесики | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Ручка для переноса | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 466 мм |
| Ширина | 726 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Вес | 5.5 кг |

