Зарядний пристрій Vention USB Type C, USB A + QC4.0 (18-20W) Black (FBIB0-EU)
- В наличии
- Код: FBIB0-EU






-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
Зарядний пристрій з універсальною сумісністю Vention FBIB0-EU забезпечить швидке зарядження більшості ваших USB-пристроїв, у тому числі Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei та OPPO.
Vention FBIB0-EU оснащений двома портами - USB-А та USB-С з максимальною вихідною потужністю 18 Вт та 20 Вт відповідно. Від підтримує одночасне зарядження двох пристроїв без втрати продуктивності. Протоколи швидкого зарядження QC 4.0, FCP, AFC, BC 1.2 і Apple 2.4A значно скорочують час зарядження.
Вбудований інтелектуальний чіп забезпечить стабільне та безпечне зарядження Зарядний пристрій Vention FBIB0-EU автоматично підбере оптимальну силу струму для кожного підключеного пристрою.
Шестирівневий захист вбереже обладнання від перенапруги, перевантаження струмом, перезарядки, перегріву, короткого замикання та блискавки.
Корпус зарядного пристрою Vention FBIB0-EU виготовлений із високоякісного вогнезахисного матеріалу, що робить його стійким до вогню, тиску та високих температур
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Мощность | 30 Вт |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Количество разъемов | 2 |
| Технологии быстрой зарядки | Power Delivery 3.0 |

