Бездротовий зарядний пристрій Vention 3 в 1 15W Magsafe (FGGB0)
- В наличии
- Код: FGGB0

-22%





+380 (67) 495-10-27
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий зарядний пристрій Vention 3 в 1 15W Magsafe (FGGB0) робить бездротову зарядку дуже простою. Ідеально вирівняні магніти прикріплюються до вашого iPhone 12 або новішої моделі. Зарядний пристрій MagSafe Charger забезпечує швидке бездротове заряджання до 15 Вт у поєднанні з адаптером живлення потужністю 15 Вт.
Зарядний пристрій MagSafe Charger сумісний із зарядками Qi2 і Qi, тому його можна використовувати для бездротового заряджання iPhone 8 або новішої версії, а також моделей AirPods з чохлом для бездротової зарядки, як і будь-який інший зарядний пристрій із підтримкою Qi2 або Qi-сертифікований зарядний пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Беспроводной |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Выходное напряжение (output) | 15 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Количество разъемов | 3 |
| Технологии быстрой зарядки | Power Delivery 3.0 |

