Бездротовий зарядний пристрій Vention 15W Magsafe (FGHIF)
- В наличии
- Код: FGHIF







+380 (67) 495-10-27
-
День Время работы Перерыв Понедельник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вторник 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Среда 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четверг 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пятница 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Суббота 10:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрий Владимировичулица Семёна Скляренко, 9, Киев, Украина+380675024704+380675024704
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий зарядний пристрій Vention 15W Magsafe (FGHIF) робить бездротову зарядку дуже простою. Ідеально вирівняні магніти прикріплюються до вашого iPhone 12 або новішої моделі. Зарядний пристрій MagSafe Charger забезпечує швидке бездротове заряджання до 15 Вт у поєднанні з адаптером живлення потужністю 15 Вт.
Зарядний пристрій MagSafe Charger сумісний із зарядками Qi2 і Qi, тому його можна використовувати для бездротового заряджання iPhone 8 або новішої версії, а також моделей AirPods з чохлом для бездротової зарядки, як і будь-який інший зарядний пристрій із підтримкою Qi2 або Qi-сертифікований зарядний пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Кабель USB |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 2 А |
| Сила выходного тока | 1.5 - 2 А |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Мощность | 22.5 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 12 В, 5В |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |

