Автомобільний зарядний пристрій Vention (Power Delivery Port + QC3.0) (24W)|Black (CC-63-H)
- Немає в наявності
- Код: CC-63-H










-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Вівторок 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Середа 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Четвер 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Пʼятниця 10:00 - 18:00 14:00 - 14:30 Субота 10:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 495-10-27Скачков Юрій Володимировичвулиця Семена Скляренка, 9, Київ, Україна+380675024704+380675024704
Автомобільний зарядний пристрій Vention (Power Delivery Port + QC3.0) (24W) - це потужний адаптер, який оснащений двома незалежними портами - один з яких підтримує новітню технологію швидкого заряду Power Delivery 3.0 для зарядки 18 Вт. Ідеально підходить для заряджання iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR / iPhone X / iPhone 8 / iPhone 8 Plus на повній швидкості.
Додатковий порт підтримує технологію Quick Charge 2.0&3.0.
Два роз'єми мають автоматичне балансування навантаження між портами сумарна вихідна потужність досягає 24Вт. Зарядний пристрій має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів. Швидкий зарядний пристрій обладнаний інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруження, перегріву та перевантаження по струму. Вогнестійкий корпус ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечує відмінну продуктивність, незалежно від подряпин,ударів або падінь. Пружинні фіксатори на корпусі зарядного пристрою забезпечують надійну фіксацію всередині роз'ємів прикурювачів різних типів. Широкий діапазон вихідної напруги 12В/24В дозволяє використовувати зарядний пристрій у найрізноманітніших моделях автомобілів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1.5 A <br/>2 A <br/>2.4 A |
| Вихідні розєми | USB <br/>USB Type-C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 0.1 м |
| Живлення | Від прикурювача |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються, шт | 2 |
| Особливості | Smart Charge (інтелектуальне розподілення струму) <br/>Функція швидкої зарядки |
| Сумісність | Універсальні |
| Тип роз'єму | Прикурювач |
| Швидка зарядка | Да |
| Вихідна потужність | 20.0 |
| Функція бездротового заряджання | True |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Швидка зарядка | True |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальний |
| Тип | Автомобільний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |

